Лого Hyundai

Hyundai Kona Electric 2023

Hyundai Kona Electric 2023 / Фото #0
48.4 kWh
156 л.с.
Редуктор
2WD
65.4 kWh
218 л.с.
Редуктор
2WD
еще модификации ...

Hyundai Kona Electric (Хюндай Кона Електрик) - передньопривідний електричний кросовер класу «K1». Друге покоління моделі. Прем'єрний показ автомобіля відбувся у березні 2023 року.

Друге покоління Hyundai Kona Electric, подібно до попередньої версії, доступна у двох варіантах. В обох моделях зросла ємність батареї і підвищилася потужність. Проте найбільш значущим удосконаленням є скорочення часу зарядки.

Щодо зовнішнього дизайну нового електричного Kona, він відрізняється від версії з ДВЗ особливим переднім бампером у піксельному стилі. Завдяки збільшенню довжини до 4,36 метра, автомобіль став одним із найбільших у сегменті, при цьому коефіцієнт аеродинамічної стійкості (cW) залишився на рівні 0,27.

Друге покоління Kona Electric отримало батарею ємністю 65,4 кВт-год у версії для далеких поїздок, що дозволяє збільшити мінімальний запас ходу з 484 до 490 км, а також підвищити потужність системи з 150 до 160 кВт. Однак найбільше покращення виявилося у швидкій зарядці. Хоча максимальна потужність зарядки не вказана, можливо, що вона зросла, оскільки час зарядки великої батареї скоротився з 47 до 41 хвилини (від 10 до 80 відсотків). Завдяки попередній підготовці акумулятора, швидка зарядка залишається доступною навіть взимку.

Базова версія тепер має потужність в 115 кВт, а батарея зрозуміло зросла до 48,4 кВт-год, що підвищило запас ходу з 305 до 342 км.

Модель також пропонує режим i-pedal для однопедального водіння, де акселератор використовується для керування швидкістю і регулювання рекуперації відновленої енергії залежно від руху попереду.

Додатково, доступна двонаправлена зарядка (V2L), яка дозволяє використовувати батарею для живлення зовнішніх пристроїв з потужністю до 3,1 кВт.

У салоні автомобіля представлена акустична система попередження пішоходів (AWAS), а також електронний звуковий сигнал, який змінюється в залежності від швидкості руху та прискорення. Гучність й тип звуку можна налаштовувати.

В салоні усі системи керування розташовані навколо керма, а центральна консоль має підставки для чашок. Головний дисплей розміром 12 дюймів відображає найважливіші дані про водіння на лобовому склі.

Джерело: Hyundai-Kona.InfoCar.ua 

читать дальше

Конкуренты Hyundai Kona Electric