Модельный ряд Hyundai

Отзыв о Hyundai Kona 2018 года

Автомобиль: Hyundai Kona 2018 г.в., внедорожник, роботизированная с 2 сцеплениями коробка передач, Полный привод , пробег - 4000 км, двигатель - 1.6 turbo бензин, комплектация - Family
Автор: Вася (Словакия, г. Братислава)   20.03.2018
Расход в городе: 9.0 л/100км, по трассе: 8.0 л/100км, средний: 8.5 л/100км

Мої вітання Вам. Хотів би добавити стислий відгук про дану модель. Чому стислий, тому що на одометрі тільки 4 тисячі кілометрів і щось радикально описувати було б недоцільно. Сам купував машину на осліп, оскільки інформативних даних по моделі обмаль. Європейські автокритики вам допоможуть дізнатися скільки валізок увійде в багажне відділення, які пляшки з водою увійдуть в карти дверей, тощо.

Машину купували по принципу 3П (прийшов, побачив, придбав). Самі проживаємо і працюємо у Словаччині, у сім'ї вже є один автомобіль, БМВ F30, 2012 р.в. тож порівнювати буду з ним хоча сам усвідомлюю що це зовсім інші автівки.

Тож перша річ витрата пального: автомагістраль, 130 км/год, 2700 об/хв, 7.6-8.1 л/100км (залежить де заправити, дуже чутлива до якості пального), в місті все залежить від заторів, але якщо вкладетись у 10ку то буде добре. Моя мінімальна витрата 7.1 л/100км з середньою швидкістю 70-80 км/год. Заспокоюю себе тим що машина ще на обкатці і на дворі зима.

Про дизайн машину говорити не буду, оскільки тут у кожного своє. Автомобіль важить близько 1.5 тонни, і купувався в першу чергу з оглядом на безпеку. Ця ремарка для тих, хто скаже що краще вже практичніша Вітара і за менші гроші (Вітара=Фабія і т.п.=1200кг?!) Згадайте закони фізики зі шкільної програми, помножте їх на закони маркетингу і збагнете де криється правда. Це я все перед тим як озвучити ціну - €23900. Так, це дорого але ці гроші ви платите за оригінальний дизайн, незалежну задню підвіску, привід 4х4 з режимом lock до 40 км/год, півшкіряний салон, мотор на 130 кВ, 7 ступеневий робот з двома сухими щепленнями, 177 мм кліренс, неповторну динаміку, 5ти річну гарантію без обмеження пробігу....

Правду кажучи, цей автомобіль є маленьким провокатором на дорозі, не получається їхати на ньому врівноважено, дорогу тримає чітко, але щоб був занадто твердим - не сказав би. Що докучає, так це гул з під колісних арок, тож треба робити шумоізоляцію і ставити дрібнішу сітку на решітку радіатора, ще музика на 3-4 по десятибалці. Все інше - це дитячі проблеми, повірте, ви закохаїтесь в неї з першого погляду.

Моя рада Вам - якщо є можливість, беріть і не думайте, машина - позитив.

Плюсы автомобиля: Плюсів надзвичайно багато. Це як дівчина, в яку закохуєшся дивлячись тільки на її усміхнене личко...

Минусы автомобиля: Мінуси? Нууу це таж сама дівчина, тільки згодом ти дізнаєшся що вона не вміє готовити, та хіба це суттєво... Тиж і так її візьмеш!

Совет покупателю: Бальзам для душі. БРАТИ!!!

Shep

с таким движком - хороший аппарат!

Wert

Один з найадекватніших відгуків, що я читав- автору респект

Yasik

Если не вдаваться во вкусовщину этих свежемаркетинговорожденных (как по мне, то недокузовов) компактных кроссоверов, то интересная машина.
Признаться тоже люблю обращать внимание на вес авто.
Еще ниразу еще не встречал на дороге данную модель.
Спасибо за отзыв и удачи в эксплуатации.

Дуже вдячний за сприйняття моїх емоцій по даному автомобілю. Як зазначив раніше, немає ще про щось конкретно писати, але якщо є бажаючі то можуть мене набрати у Viber але бо WhatsApp і я в режимі відео покажу і детально розкажу все що вас цікавить по машині. Так, мені здається, буде найаргументовніше допомогти вам при виборі автомобіля. Тож якщо є бажання - часу для хороших людей не шкода

тапкодав

тороро, хороший ты человек.

Не завжди получається бути хорошим, але сам по собі знаю як важко вибрати авто без об'єктивної інформації. Тож батьківська приказка - "Що посієш то й пожнеш" є доречна і у цьому випадку :-)

Продажа б/у Hyundai

Hyundai Accent 2002 Hyundai Accent 4.999$ 2002 97.000 км